wtorek, 12 września 2017

Talenty Mamy 4.11.17

 WARSZTATY „TALENTY MAMY” 
o odkrywaniu swojego potencjału

4.11.17
godz. 10.00-15.00
koszt 40zł

Jeśli jesteś w takim okresie życia (kończy Ci się urlop rodzicielski albo wychowawczy), że stawiasz sobie pytanie co z moją drogą zawodową, dalszą karierą. Jeśli w związku z tym rodzą się w Tobie obawy i pytania: czy uda mi się pogodzić macierzyństwo z pracą, czy wrócić tam gdzie pracowałam dotychczas, czy szukać czegoś innego. A może zmuszona jesteś po kilku latach zaczynać od nowa i zastanawiasz się czy poradzisz sobie po tak długiej przerwie. Jeśli wątpisz w swoje kompetencje, umiejętności i nie wierzysz, że masz jakieś talenty, które mogą Ci pomóc w znalezieniu swojej drogi zawodowej.
To zapraszamy Cię na warsztaty, które pozwolą spojrzeć na siebie z innej perspektywy. Warsztaty dzięki którym dostrzeżesz swoje naturalne predyspozycje, to jak funkcjonujesz w grupie, jakie masz umiejętności, zdolności, co jest dla Ciebie ważne w pracy, czego wolałabyś unikać. Dzięki temu na nowo dostrzeżesz swój potencjał i z większą świadomością i odwagą będziesz podejmowała decyzje o swojej dalsze drodze zawodowej.

Kiedy: 4 listopada 2017 r.
Godzina: 10.00 – 15.00
Iwestycja: 40 zł
Miejsce: Klub Integracji Rodzinno – Sąsiedzkiej, ul. Walerego Sławka 2, Warszawa Ursus
Kto za tym stoi: Magdalena Perz - http://findyourownway.pl/?page_id=21

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest zapisanie się na poprzez formularz zgłoszeniowy uiszczenie opłaty do dnia 30 października br. włącznie
Zarejestruj się już dziś nie czekaj! Ilość miejsc ograniczona!!!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz